«

Özel Güvenlik Şirketleri İş İlanı

Özel Güvenlik Şirketleri İş İlanı

Hizmet sektörünün hızlı gelişimiyle birlikte artan güvenlik ihtiyacı;  bir çok özel güvenlik firması tarafından karşılanmaktadır. İş veren ve çalışanı birbiriyle buluşturan özel güvenlik şirketleri, artan güvenlik personeli ihtiyacını karşılamak için kurs vermekte ve gerekli niteliklere sahip personeli istihdam ederek, güvenlik ihtiyacı olan kurum ve kuruluşlara yönlendirmektedir.

Kimi zaman da gerekli niteliklere sahip personel, özel güvenlik şirketlerine başvurarak iş talep etmekte, gerekli teçhizatların temini ve eğitiminin tamamlanmasının ardından niteliklerine en uygun projede görevlendirilmektedir. Bu görevlendirmenin öncesinde özel güvenlik şirketleri 5188 Sayılı Kanun’un  gerektirdiği yönetmelik ve prosedürlere uymalı, istihdam edeceği personelin işe uygunluğunu test ederek, gerekli referansların ve belgelerin  sağlanmasının ardından işe alım sürecini gerçekleştirmelidir.

Özel Güvenlik Şirketleri İş İlanı

Biz Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. olarak  TSE Standartlarına ve 5188 Sayılı Özel Güvenlik Kanunu’na uygun bir şekilde hareket ederek elemanlarımız için en doğru işi, müşterilerimiz için en doğru elemanı buluyoruz. İşe alım ve  iş süreci içerisinde elemanlarımıza ve müşterilerimize destek olarak, karşılıklı bir memnuniyet sağlıyoruz.