«

Özel Güvenlik Şirketi

Özel Güvenlik Şirketi

Güvenlik Şirketi, Kuruluş işlemleri  tamamlandıktan sonra alınan faaliyet iznine istinaden . şirket merkezinin bulunduğu adreste tanıtım katalokları hazırlanmalı ve bu katalokta şirket hizmet anlayışının tamamı detaylı anlatılmalıdır.

Şirket hizmet verdiği proje sahiplerinden iş bitirme ( kesilen fatura) belgesi isteyerek müşterilerine vermeli ve maliyeden borcu yoktur belgesi almalıdır.

Bizler Altay Güvenlik ailesi olarak anlaşma sağladığımız firmalara her ay ‘ın sonun da faturalarımızı keserek personellerimizin SGK ları ve firmamızın borcu yoktur yazılarını firmalara gönderiyoruz. Bunun için anlaşma sağladığımız firmalarla uzun yıllar çalışma imkanı buluyoruz.

Türkiye deki  diğer güvenlik görevlisi hizmetleriyle birlikte hastaneler için resipyonist güvenliğimizle, her zaman onların ve sakinlerinin her zaman güvende olduklarından emin oluruz. Bugünün dünyasında, deneyimli profesyonellerin herhangi bir yüksek profilli alanın güvenliğini ele almasının önemli olduğunu bileceksiniz, böylece hizmetinizin veya işletmenizin itibarı bozulmadan kalır.

Ancak, Türkiye de resepsiyonist güvenlik koruması da dahil olmak üzere tam güvenliği garanti edecek bir güvenlik şirketi edinmek kolay bir iş değildir. Şirketin sadece tanınmış değil, aynı zamanda güvenilir ve güvenilir olması da gerekiyor. İşlerinde en iyiyse, gereksiz ayrıntılara olan değerli ortağımızı kaybetmeden işinizi daha verimli bir şekilde ileriye götürebilirsiniz.

Altay Güvenlik Hizmetleri’ndeki özverili ve gayretli ekibimiz müşterilerimizin önceliğine en fazla önem verir ve onlar için her zaman oradayız. Bu yüzden dünyada  karşılaşacağınız en iyi güvenlik şirketiyiz.