«

Özel Güvenlik Şirketleri İstanbul

Özel Güvenlik Şirketleri İstanbul, Avm güvenlik şirketi arıyorsanız ALTAY GÜVENLİK hizmetinizdedir.

AVM GÜVENLİK ÇALIŞMA ÖRNEĞİ-ALTAY GÜVENLİK

Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. 1995 yılında Özel Güvenlik teşkilatı olarak Altay Holding’e bağlı ülke içi ve yurtdışındaki şirketlerinin fiziki güvenlik sistemi ve hizmet ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faaliyete geçmiştir. 1996 yılında fiziki güvenlik ve elektronik güvenlik sistemleri, savunma sanayi konularında gerek kamu gerekse özel şirketlere danışmanlık ve eğitim hizmeti vermek maksadıyla bünyesinde Uluslararası Taktik Güvenlik Araştırma Enstitüsü’nü oluşturmuştur. 1998 yılında faaliyetlerine mekanik -elektronik güvenlik-silah sanayi ve savunma sanayi konularını da dahil ederek yeni hizmet binasında çalışmalarına başlamıştır.

Altay Grup Güvenlik hizmetlerinin yanı sıra holding bünyesindeki şirketleri ile uluslarası bina yönetimi-temizlik-havalandırma kanal temizliği gerçekleştirmektedir.

Altay Güvenlik, 2004 yılı sonunda Uluslararası Taktik ve Güvenlik Araştırması Enstitüsü; 5188 sayılı Kanun kapsamında özel güvenlik alanında yeniden yapılanmaya çalışması başlatmıştır. Ayrıca şirketimiz yine 5188 Sayılı Kanuna bağlı olarak İçişleri Bakanlığı’ndan “Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi” almıştır.

Şirketimiz faaliyet gösterdiği sektörlerde lider olmayı ve müşterilerine en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri sunmayı amaçlayan Altay Holding’e bağlı, uzman bir kuruluştur. Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti , “Fiziki Güvenlik (Özel Güvenlik Hizmetleri, Sivil Havacılık Güvenliği), Elektronik Güvenlik, Alarm İzleme Hizmeti ve Özel Güvenlik Eğitim Kurumu aracılığıyla sağladığı Özel Güvenlik Eğitimleri alanındaki çalışmalarını; tecrübeli ve dinamik kadro yapısı ile modern hizmet binasında yürütmektedir. Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti nin genel müdürlüğü Gayrettepe Beşiktaş/ İstanbul adresindedir.

Şirketin merkezi İstanbul ilinde; Antalya, Manisa, Ankara, Adana, Bursa, Aydın, Kayseri, Samsun, Gaziantep, Rize, Mardin, Diyarbakır, Burdur, Edirne  illerinde ise temsilcilik ofisleri mevcuttur. Şirketimiz; 2000’in üzerinde deneyimli güvenlik kadrosu ile yurt genelinde ve uluslar arası alanda yakın korumanın yanı sıra Eğitim kurumları, havalimanları, bankalar, iş ve alışveriş merkezleri, üniversiteler, fabrikalar, vb. kurumlara özel güvenlik hizmeti sağlamaya devam etmektedir. Şirketimiz; İçişleri Bakanlığı’nca verilmiş Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi, “ISO 9001:2000 Kalite Belgesi”; OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi” , TSE’ce verilmiş “Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi”, mevcuttur.