«

Güvenlik Şirketleri İstanbul Avrupa Yakası

Güvenlik Şirketleri İstanbul Avrupa Yakası

Altay Güvenlik Türkiye nin en kurumsal en kaliteli güvenlik firmasıdır. güvenlik şirketleri İstanbul Avrupa yakası içinde her zaman kaliteyi ön planda tutmuştur. İstanbul Avrupa Yakası nda Özel güvenlik şirketi arayan kurumsal firmalar Altay güvenlik ten hizmet almanın ayrıcalığını yaşayın. Altay güvenlik hem güvenlik şirketleri İstanbul Avrupa yakasında, hemde güvenlik şirketleri İstanbul Anadolu yakasında çok değerli güvenlik müşterilerine hizmet vermektedir.

Müşterilerimize bir çok alternatif çalışma sistemi sunmaktayız. 12-24- —- 8-36—-12-36 ve daha bir çok çalışma sistemi ile haftalık 45 saati aşmayan çalışma sistemleri ile güvenlik hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Avrupa Yakasında ve İstanbul Asya Yakasında Özel Güvenlik Hizmeti Verdiğimiz İlçeler ve Sektörler. İkitelli,  Beylikdüzü, Hadımköy, Etiler, Esenyurt, Avcılar, Bakırköy, Küçükçekmece, Bayrampaşa, Sarıyer, Zekeriyaköy, Beşiktaş, Beyoğlu, Fatih, Topkapı, Kadıköy, Gaziosmanpaşa, Bahçeşehir, Boğazköy, Halkalı, Şile, Sancaktepe, Ümraniye, Üsküdar, Sarıgazi,   Sultangazi, Gebze, Çorlu, Kıraç, Selimpaşa, Gebze, Kartal, Çatalca İlçesinde Verdiğimiz Özel Güvenlik Hizmetleri

Çatalca  İlçesinde Verdiğimiz Özel Güvenlik Hizmetleri;

Çatalca  Avm Güvenliği,
Hotel Güvenliği,
Plaza Güvenliği,
İş Merkezi Güvenliği,
Site Güvenlik Şirketi,
Villa Güvenliği,
Konut Güvenliği,
Fuar Güvenliği,
Santral Güvenliği,
Havalimanı Güvenliği,
Hastane Güvenliği,
Sosyal Tesis Güvenliği,
Depo Güvenliği,
Antrepo Güvenliği,
İnşaat Güvenlik Şirketi,
Şantiye Güvenliği,
Festival Güvenliği
Organizasyon Güvenliği
Sanayi Güvenliği
Fabrika Güvenliği
Market Güvenliği
Banka Güvenliği
Okul Güvenliği
Özel Koruma Güvenliği