«

Güvenlik Şirketleri

Güvenlik Şirketleri:

Özel güvenlik görevlilerinin, gerekli mesleki eğitimlere ve belgelere sahip olması yeterli değildir. Bunların yanı sıra icra ettikleri görevler ve içinde bulundukları çalışma ortamı doğrultusunda bazı temel bireysel özelliklere sahip olmaları da gerektirmektedir.

Firmamız iş ilanı vermeden önce anlaşma yaptığımız firmaya sunduğumuz fiyat teklifine göre bir şaplon hazırlayarak ilanı veriyoruz . İstanbul içi ilan verirken öncelikle aramış olduğumuz kriterler , bunlar ; güvenlik kimlik karttı  , en az 1.70 üzeri boy ,  18 – 35 arası , vardiyalı çalışma düzenine ayak uydura bilecek , diksiyonu düzgün , iletişim yeteneği güçlü  ekip arkadaşları olarak ilan veriyoruz.  Gerekli bilgileri ilana yazdıktan sonra maaş + yol + yemek  + sgk bilgilerinide yazarak ilanı iletişim kanallarıyla duyuruyoruz. İletişim kanallarında kariyer .net , secret cv , yenibir iş .com + gazete ilanlarıyla duyuruyoruz.

Özel güvenlik görevlisi, duygularını kontrol altında tutmayı,saldırgan tutumlardan kaçınmayı, eleştirileri olgunlukla kabul etmeyi, provokasyonlara karşı sakinliğini koruyabilmeyi,yüksek stres durumlarında soğukkanlı olmayı ve doğru kararlar vermeyi, fiziksel olarak dayanıklı olmayı,nezaket kurallarına uygun davranmayı, sorumluluk almayı, liderlik etmeyi, yardımsever olmayı, dürüst ve meslek etiğine bağlı olmayı, takım çalışmasına yatkın olmayı, iletişim becerileri ve anında karar verme yetilerine sahip olmayı, problemleri önceden sezebilmeyi ve risk yönetimine hakim olmayı, kısa süre içinde bir olayın veya nesnenin detaylarını algılayabilmeyi, duygu, düşünce ve izlenimlerini başkalarına doğru şekilde sözlü ve yazılı olarak anlatabilmeyi, dikkatini uzun süre boyunca, bir noktaya odaklayabilmeyi, sesler arasındaki istikamet, ton ve seviye farklılıklarını kolayca ayırt etmeyi; olaylar, kişiler, nesneler, kelimeler ve resimler arasındaki farkları kolayca algılayabilmeyi ve bunları tanımlayabilmeyi bilmelidir.

Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. olarak; tüm güvenlik personelimize yukarıdaki becerileri kazandırabilmek için öfke kontrolü eğitimi, müşteri ilişkileri eğitimi, iletişim becerileri eğitimi, liderlik eğitimi, etik kuralları eğitimi konusunda kurum içi eğitim vermekte, performans değerlendirmeleri ve analizlerle yeterliliklerini test etmekteyiz.

 

Güvenlik Şirketleri İstanbul