«

Güneş Santrali Güvenlik Şirketi

Güneş Santrali Güvenlik Şirketi

Dünyanın en büyük güvenlik firması olma yönünde hızla ilerleyen, Altay özel güvenlik şirketi, güneş santrali ve rüzgar santrali güvenlik hizmetinde sadece Türkiye de değil Dünya çapında bir çok proje başarıyla imza atmıştır.

Güneş santrallerinde ve Rüzgar Santrallerinde özel güvenlik hizmetinde şantiye aşamasından proje işletim aşamasına ve devamında tüm süreçleri başarıyla çözmektedir.

Güneş santrallerinde Veritabanı yönetimi, mobil iletişim, navigasyon ve GPS teknolojisinde en son teknolojiyi Altay güvenlik olarak kullanarak kesintisiz, uçtan uca güvenliği koordine etmekteyiz. Altay Güvenlik Hizmetleri, kendi güvenlik devriye aracı filosuna sahip uluslararası bir güvenlik şirketidir. Her araç, tehditleri caydırmak için en büyük güvenlik varlığını almanızı sağlayan yüksek görünürlüklü üniteye sahiptir.

Fabrika, Santral ve Sitenizi güvence altına alma hedefimizde kararlılığımızı korurken, bir çözüm bulma konusunda son derece esnektir. Altay özel  Güvenlik devriyesi hizmeti, her müşterinin ve her sitenin gereksinimlerine ve gereksinimlerine uyarlanabilir, bu da sahaya özel uyarlanmış fiyatlandırma ve müşterilerimiz için en iyi son değer anlamına gelir.

Altay Güvenlik Hizmetleri, işletmenize daha hızlı gönderim ve yanıt süreleri, gelişmiş hizmet sunumu doğruluğu ve şeffaflığı, gelişmiş gerçek zamanlı raporlama ve en doğru faturalandırma sunar.

 

Güneş Santrali Güvenlik Şirketi

Güneş Santrali Güvenlik Şirketi