«

İstanbul’da Güvenlik Hizmetleri

İstanbul’da Güvenlik hizmetleri veren şirketler,

GÜVENLİK GÖREVLİSİ SEÇİM SÜRECİ VE İNSAN KAYNAKLARI DEPARTMANI

İnsan Kaynakları Müdürlüğü

  1. Güvenlik Personeli Seçim Süreci,
  2. Havuz Kadro Uygulamaları,
  3. Özlük İşlemleri, Ücretlendirme ve Ödeme,
  4. Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri LTD. Şti.’ ne Güvenlik Görevlisi olarak İş Başvurusu’ nda bulunmak isteyen Güvenlik Görevlisi adaylarında;
  5. Bayanlarda max. 25, erkeklerde max. 45 yaşında olmak,
  6. En az lise mezunu olmak,
  7. Bayanlarda min. 1.60, erkeklerde min. 1.70 boyunda olmak,
  8. Erkeklerde askerlik hizmetini tamamlamış olmak

kriterleri göz önünde bulundurulur ve bu kriterlere uymayan adayların başvuruları kabul edilmez. Havuz personeli için, gazete ilanı, web sitemize yapılan başvurular, üyesi olduğumuz eleman bulma siteleri, Türkiye iş-Kur Müdürlükleri, İnsan Kaynakları Danışmanlık firmaları, Altay Grubu şirketleri referansları vb. Gibi kaynaklardan yararlanılır.

İstanbul'da Güvenlik Hizmetleri

ADAY BAŞVURULARIN TEMİNİ VE PORTFÖY OLUŞTURULMASI

AVM güvenlik personeli ile ilgili elimizde 1200 e yakın personel portföyü mevcuttur. Bunlar ayrıtahsil,  oturduğu  semt,  yabancı  dil,  vb.   özelliklerine göre  ayrılmaktadır. Özel kriminal uzmanlarımız  personelin tüm evraklarını titiz incelemeden geçirmektedir.

 İşe uygun adaylar şirket yönetim kurulu üyesi, insan kaynakları müdürü, psikolog ve bir halkla ilişkiler profesörü tarafından oluşturulan kurulca mülakata alınmaktadırlar. ,  boy, kilo,  tahsil, görünüm,  konuşma,  motivasyon,  ikametgah yakınlığı, çalışma isteği vb. kriterlere göre  uygun  personel  seçilip  proje  yöneticisine bildirilmektedir.

DENETLEME TEFTİŞ BİRİMİ

 ……. Kişi Altay güvenliğe bağlı A projesinin teftişinden sorumludur. Teftişlerde,  personelin kılık,  kıyafet, techizat kontrolleri güvenlik tedbirlerinin gözden geçirilmesi,  müşteri ilişkileri vb. konular takip edilmekde görülen eksik ve noksanlıklar teftiş raporlarında belirtilmektedir.

Altay Teftişler  gece  ve  gündüz  değişik  saatlerde  habersiz  olarak  yapılmak da   olup  personelin  şirketten  beklentileri   ve  ihtiyaçları   öğrenilerek  raporlara    yazılmaktadır. Teftişlerimizde Sivil istihbarat personeli, kameralı laptop görüntü aktarıcılı uzaktan kumandalı helikopterler kullanılmaktadır.

 

ALTAY GÜVENLİK İRTİBAT BÜROLARI

Şirket Merkezi: Mustafa Serenay             

Tel : 0 212 274 48 89

GSM: 0 532 386 48 03

Ege Bölge Müdürü: Ramazan Peker

Tel: 0 256 219 82 25

GSM: 0 505 366 56 22

Ankara İrtibat Müdürü: Fuat Tigin

GSM: 0 532 346 39 90

Bursa İrtibat Bürosu : Enver Aynur

Tel: 0 224 220 43 63

GSM: 0 532 725 58 36