«

Korsanlara Karşı Güvenlik Şirketi

Korsanlara Karşı Deniz Güvenliği:

Altay güvenliğin deneyimli eski asker ve sat komandolarından oluşan, gemi koruma timleri, uluslararası  sularda Türk Ticaret gemilerini korsanlara karşı koruma görevi üstlenmiştir. Profesyonel timlerden oluşan gemi koruma personelleri, her gemi için toplam 5 kişi olacak şekilde planlanmıştır. Personel bir tim şefi ve 4 tim görevlisinden oluşmaktadır. Tamamıyla silahlı bir şekilde donanıma sahip Altay güvenlik koruma ekipleri, uluslararası sularda, Somali de, Yemen de, Gine, Senegal de, Batı Afrika sularına, Kızıldeniz de, Hint okyanusun da ve dünyanın her yerinde Türk gemilerini korsanlara karşı korumaktadır. Geminizin güvende olmasını istiyorsanız Altay Security hizmetinizde.

 

Gelişmiş elektronik aygıtlara ve silah sistemlerine sahip koruma timleri, korsanların korkulu rüyası olmuştur. Türk deniz ticaretine zarar vermek isteyen unsurlara karşı Altay güvenlik gemi koruma ekipleri hizmetinizdedir.

 

Gemi Güvenlik Planı, geminin güvenliği ile ilgili olarak planda belirlenen önlemlerin gemide uygulanmasını sağlamak için formüle edilmiş plandır. Bu, gemi personelini, gemideki kargoyu, kargo taşıma birimlerini, depoları vb. Güvenlikle ilgili risklerden korumak için oluşturulan bir plandır.  Plan, gemiye ve kargosuna yönelik beklenen herhangi bir tehdide karşı koymak için sorumlulukları ve prosedürleri belirtir.

 

KORSANLAR GÜVENLİK

Gemi Güvenlik Planı Kodu, bir geminin böyle bir plana sahip olmasını zorunlu kılar. Gemi Güvenlik Planı, gemiyle ilgili faaliyetler, gemide erişim kontrolü, kısıtlı alanların izlenmesi, kargo, depoların / bagajların alınması vb. Her bir güvenlik seviyesi için koruyucu önlemleri belirlemelidir. Gemi Güvenlik Planı, gemiye bu tür güvenlik önlemlerinin sağlanmasını sağlamalıdır. Gemi Güvenlik Planı Kodu ile orantılı bir plan. SSP, bilgileri gemideki tayin edilmiş personelle sınırlandırılacak ve kasıtlı olarak paylaşılmayacak kritik bir belgedir; plan yetkisiz erişim veya ifşadan korunmalıdır.

 

Gemi Koruma Güvenlik Şirketi

 

Altay Güvenlik gemi koruma timi, teyakkuzda bekliyor. Onlar canları pahasına Türk Gemilerini korumaya hazır. Altay güvenlik koruma ekibi eğer geminizdeyse, Korsanlar bu gemiye saldırmayı tercih etmeyecektir.

 

Nöbette bekleyen bir koruma ekibi üyesi. Yük Gemisi Güvenliği onlara emanet. Altay Security