«

Kiralık Yat İstanbul Büyükçekmece

Kiralık Yat İstanbul: Güvenlik Devriye Teknesi:

Altay güvenlik olarak sadece Türkiye de değil, dünyada denizden güvenlik devriye yatımızla koruma hizmeti veren tek güvenlik firmasıyız. Hizmet satın almak için lütfen bizi arayın . Teknemizle size denizden silahlı koruma sağlamak için hizmetinizdeyiz. Şirketimize ait olan yat ile koruma hizmeti veriyoruz. Kiralık Yat İstanbul Büyükçekmece dedir. Teknemiz 11 metre boyunda 3.30 metre enindedir.2 yatak odası ve bir tuvalet mevcuttur. Flybridge vardır. Amerikan Meridian olup türk bayraklıdır. Kiralık Yat İstanbul Büyükçekmece

Charter Yacht Istanbul: Security Patrol Boat:

Altai as security not only in Turkey, the only security company in the world providing services security patrols protecting our sea yacht. Please call us to purchase service. We are at your service to provide you with armed protection from the sea with our boat.

We provide protection services with the yacht belonging to our company. Our boat is 11 meters long and 3.30 meters wide. It has 2 bedrooms and a toilet. There is a flybridge. It is an American Meridian and has a Turkish flag.

Чартерная яхта Стамбул: патрульный катер безопасности:

Altai as security не только в Турции, единственная охранная компания в мире, предоставляющая услуги патрулирования безопасности нашей морской яхты. Пожалуйста, позвоните нам, чтобы заказать услугу. Мы к вашим услугам, чтобы обеспечить вам вооруженную защиту с моря с помощью нашей лодки.

Мы обеспечиваем охрану яхты, принадлежащей нашей компании. Наша лодка имеет длину 11 метров и ширину 3,30 м. Она имеет 2 спальни и туалет. Есть флайбридж. Это американский меридиан с турецким флагом.

اليخت المستأجر اسطنبول: قارب دورية الأمن:

ألتاي كضمان ليس فقط في تركيا ، الشركة الأمنية الوحيدة في العالم التي تقدم خدمات دوريات أمنية لحماية يختنا البحري. يرجى الاتصال بنا لشراء الخدمة. نحن في خدمتك لنوفر لك الحماية المسلحة من البحر بقاربنا.

نقدم خدمات حماية اليخت التابع لشركتنا. يبلغ طول قاربنا 11 مترًا وعرضه 3.30 مترًا ويحتوي على غرفتي نوم ومرحاض. هناك جسر علوي. إنه خط ميريديان أمريكي وله علم تركي.

伊斯坦布爾憲章遊艇:安全巡邏艇

阿爾泰不僅是土耳其的保安公司,還是世界上唯一提供安全巡邏服務的保安公司,以保護我們的海上游艇。 請致電我們購買服務。 我們竭誠為您服務,以我們的船為您提供海上保護。

我們為屬於我們公司的遊艇提供保護服務。 我們的船長11米,寬3.30米,設有2間臥室和衛生間。 有一個飛橋。 它是美國子午線,並帶有土耳其國旗。

Charter Yacht Istanbul: motovedetta di sicurezza:

Altai come sicurezza non solo in Turchia, l’unica società di sicurezza al mondo che fornisce servizi di pattuglie di sicurezza che proteggono il nostro yacht del mare. Chiamaci per acquistare il servizio. Siamo a tua disposizione per fornirti protezione armata dal mare con la nostra imbarcazione.

Forniamo servizi di protezione con lo yacht della nostra azienda. La nostra barca è lunga 11 metri e larga 3,30 metri, dispone di 2 camere da letto e un bagno. C’è un flybridge. È un meridiano americano e ha una bandiera turca.

 

チャーターヨットイスタンブール:セキュリティパトロールボート

トルコだけでなく、セキュリティとしてのアルタイは、私たちの海のヨットを保護するサービスセキュリティパトロールを提供する世界で唯一のセキュリティ会社です。 サービスを購入するには、お電話ください。 私たちはボートで海からの武装した保護を提供するためにあなたのサービスを提供しています。

当社所有のヨットで保護サービスを提供しています。 私たちのボートは長さ11メートル、幅3.30メートルで、2つのベッドルームとトイレがあります。 フライブリッジがあります。 それはアメリカの子午線であり、トルコの旗を持っています。

Charter Yacht Istanbul : 보안 순찰선

알타이는 터키뿐만 아니라 우리의 바다 요트를 보호하는 보안 순찰 서비스를 제공하는 세계 유일의 보안 회사 인 터키에서만이 아닙니다. 서비스 구매를 원하시면 전화주세요. 우리는 보트로 바다로부터 무장 보호를 제공하기 위해 귀하의 서비스에 있습니다.

당사 소유의 요트로 보호 서비스를 제공합니다. 우리의 배는 길이 11 미터, 너비 3.30 미터로 침실 2 개와 화장실이 있습니다. 플라이 브리지가 있습니다. 그것은 미국 자오선이며 터키 국기가 있습니다.

kiralık tekne büyükçekmece

İstanbul Büyükçekmece Güzelce Marinada dır. Lokasyon olarak İstanbul, Silivri, Selimpaşa, Avcılar, Kumburgaz bölgesine yakındır. Mimarsinan kiralık tekne ve Gürpınar kiralık tekne hizmeti vermekteyiz.

Bazı orta sınıf gezi tekneleri, işlevsel olsalar da, onlar hakkında soğuk ve neredeyse keskin bir his uyandırabilir. Ama Meridian 341’e adım attığınızda, bu teknede bir sıcaklık  hissi var.

Он находится в стамбульской гавани Бююкчекмедже Гюзельце. Он находится недалеко от Стамбула, Силиври, Селимпаша, Авджылар, Кумбургаз. Мы предоставляем услуги по аренде лодок Mimarsinan и Gürpınar.

Некоторые круизеры среднего класса, хотя и функциональны, могут казаться холодными и почти острыми. Но когда вы ступаете на Меридиан 341, в этой лодке чувствуется тепло.

يقع في اسطنبول Büyükçekmece Güzelce Marina. وهي قريبة من مناطق اسطنبول وسيليفري وسليم باشا وأفجيلار وكومبورجاز. نحن نقدم خدمة تأجير القوارب Mimarsinan وخدمات تأجير القوارب Gürpınar.

بعض القوارب المبحرة متوسطة المدى ، على الرغم من عملها ، يمكن أن تشعر بالبرودة والحادة تقريبًا تجاهها. ولكن عند دخولك إلى Meridian 341 ، هناك شعور بالدفء في هذا القارب.

kiralık tekne Silivri

Büyükçekmece Kiralık Yat:

Ana salon, deri salonları ve dış görünümü adeta kabine getiren büyük kedi gözü pencereleri ile oldukça davetkar. Evdeki herhangi bir koltuktan neredeyse 360 ​​derecelik bir görüntüdür veya rahat bir akşam istiyorsanız, dünyanın geri kalanını kapatmak için gizli jaluziler düşebilir. Toplamda 35 fitlik bir alan için, bu şık bir kabin.

 

kiralık tekne büyükçekmece

Kiraz ağacı işi abartılmamış ve limanın arka köşesindeki anahtar ve pil panelini içeren bir dolap ve 20 inç düz ekran TV, DVD ve stereo sistemi ile temiz bir eğlence merkezi ile sınırlı. Kabin tavanına yerleştirilmiş, ahşaptan iki kakma yıldız özelliği gibi küçük eklemeler, onu güzelce ortaya çıkarmak için bir stil katıyor.

 

Makine dairesi

Test teknesine opsiyonel T250 Cummins dizel ve 7kW dizel jeneratör takıldı. Standart motorlar, ikiz 6.2lt 320hp MerCruiser’lardır.

 

kiralık tekne Silivri

Verim

Tekne 2800rpm ve 20 knot’ta çok rahat ilerliyor. Pruva ve arka pervaneler yanaşmayı kolaylaştırır.

Devir hızı: 6 knot @ 1000 rpm, 20 knot @ 2800 rpm, 23 knots @ 3000 rpm.

Yat Teknik Özellikler:

YAT GENİŞLİK: 3.15 CM
YAT BOYU: 11 METRE
YAKIT: 950lt Dizel
TATLI SU: 342lt
AĞIRLIK: 8297kg

2 Oda Bir Salon-Banyo-WC mevcuttur.

 

kiralık yat

 

Teknemiz ile boğazda koruma hizmeti verebiliriz. İstanbul, Silivri, Büyükçekmece, Avcılar

 

kiralık tekne Silivri

KAPTANLARINIZ:

KAPTAN: Erdem SARITAŞ-CAPTAIN

 ERDEM SARITAŞ

 

KAPTAN: Mustafa SERENAY-CAPTAIN

MUSTAFA SERENAY

  • Güvenlik Koruma Yat kiralama  saatlik ücreti  200 Euro.( 5 saat ve üzeri kiralamalarda saatlik ücreti 200 euro dur.
  • Bodyguard with yacht
  • Daha kısa kiralamalarda saatlik ücretimiz daha yüksektir.).      
  • Arzu Ederseniz Extra başlıca hizmetler;
  • Yemek menü kişi başı için  fiyat alabilirsiniz.
  • Serpme kahvaltı kişi başı için fiyat alabilirsiniz.
  • Masa ve ortam süslemesi için fiyat alabilirsiniz.
  • Boğaz köprülerine lvolkan gösterisi ve azer yazı için fiyat alabilirsiniz.
  • Teknede fotoğraf ve video çekimi için fiyat alabilirsiniz.
  • Canlı müzikler için fiyat alabilirsiniz

Teknemizin Kokteyl düzeni covid dolayısıyla maks kapasitesi 10 Kişidir. Yemekli kapasite maks 10 kişidir.

İ

 

Marmara -Avşa-Ekinlik Adalar için fiyat alınız

Ege Adaları için fiyat alınız