«

Bayan Atış Eğitimi

Bayan Atış Eğitim

Profosyonel atış eğitmeni Mustafa Serenay, bayanlara atış eğitimi vermektedir. Tabanca, yivli ve yivsiz, otomatik ve tek tek atış.

Atış eğitmeniniz ve güvenlik uzmanınız tarafından bayanlara yönelik;

1-Atış eğitimi,

2-Takipten kurtulma yolları

3-Hırsızlığa karşı tedbirler

4-Gaspa karşı tedbirler

5-Kişisel Koruma konularında eğitim vermektedir.

Özel eğitmeniniz Mustafa Serenay, İstanbul Üniversitesi Mastırlı aynı zamanda eski polis ve istihbarat uzmanıdır.

  • Ateşli silah güvenliği
  • Bir ateşli silahın temel kullanımı nasıldır.
  • Tek elle silah çekim teknikleri
  • Tabancayı Hızlı ve güvenli yeniden yükleme
  • Kılıf veya gizli taşıma çantasından çekim
  • Atış isabeti
  • Hareket ederken hedeflere ateş etme veya ateş ederken hareket etme
  • Kendinizi birden fazla hedefe karşı savunmak
  • Düşük ışık koşullarında atış
İstanbul da Sadece Kadınlar için Kurulmuş Sınıflarda Eğitim
Bayan Atış Eğitim

Bayan Atış Eğitim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bayan tabanca eğitim

Hanımın Günü!   Kocanızı ve çocukları evde bırakın! Bu SADECE siz bayanların günü. İstanbul silah atış için uygun eğitim, beceri ve zihniyete odaklanmış bir KADIN günüdür bu gün. Bir kadın Sertifikalı Ateşli Silahlar Eğitmeni tarafından öğretildi . Ateşli silahlara yeniyseniz veya sınırlı deneyiminiz varsa, bu kursa katılmadan önce Sadece Kadınlar için Acemi Tabanca Sınıfı, Tabanca 1: Acemi Tabanca veya NRA Tabanca Atışının Temelleri kursuna katılmanızı şiddetle tavsiye ederiz . Kadınlara özgü savunma kavramları, teknikleri ve kılıfları araştırılacaktır. Bu ders son derece ateşli silah haklı kullanımına odaklanmıştır – Bu değil temel bir tabanca kursu.

Öğrenciler 100’den fazla mermi, göz / kulak koruması ve minimum 0,22 mm kalibreli tabanca getirmekten sorumludur (ateşli silah kiralama mevcuttur).

Bu ders bir Kızlar Günü Dışarıda arkadaşlarıyla birlikte alındığında daha da eğlenceli !  .

Öğrenciler 50’den fazla mermi, göz / kulak koruması ve minimum 0,22 mm kalibreli tabanca getirmekten sorumludur (ateşli silah kiralama mevcuttur).

Kadınların Kişisel Koruması
Korunma Kavramları

Kızlar sadece eğlenmek isterler!    Bu eğlenceli ve bilgilendirici kurs, uzun tüfeklere veya AR-15’e yeni başlayan acemi tüfek sahibi için tasarlanmıştır. Bu bir nişancılık sınıfı değil . Bir kadın sertifikalı ateşli silah eğitmeni tarafından öğretildi. Diğer bayanlarla birlikte küçük bir grup ortamında tüfek taşıma, tüfek atışı,  bakım ve atış tekniklerini öğrenin. Arkadaşlarınız veya ailenizle birlikte almak için harika bir sınıf!

Öğrenciler 50’den fazla mermi, göz / kulak koruması ve minimum 0,22 mm kalibrelik tüfek getirmekten sorumludur (ateşli silah kiralama mevcuttur).

• 50 yuvarlak Canlı Yangın Tatbikatı
• 1 günlük kurs (hava şartlarına izin verilir)
• Ateşli silahlara yeni başlayanlar için harika
• Öğrenmeyi artırmak için eğitime elverişli
• Güvenli kullanım, bakım ve çekim
• Çoğu eyalet minimum CCW gereksinimini karşılar
(daha fazla bilgi için yerel Gizli Taşıma Bölümünüze başvurun)

 

mustafa serenay

Mustafa Serenay

 

Bir Kız gibi ateş etmeyi öğrenin!    Bu, ateşli silahlar güvenlik ve eğitim sınıfı bir tanıtım olduğunu değil bir nişancılık veya taktik dersi olacaktır. ! İlk kez tabanca sahibi olan bayanlar silah sahipleri ve sınırlı deneyime sahip olanlar için harika bir eğitim. Sınıf, öğrenmeyi teşvik eden sıradan, küçük bir grup ortamında düzenlenir. Bir kadın Sertifikalı Ateşli Silahlar Eğitmeni tarafından öğretilecektir.  Güvenli silah kullanma kuralları, tabanca parçaları, operasyonlar, mühimmat, menzil kuralları, çeşitli konumlardan ateş etme kuralları dahil olmak üzere derinlemesine güvenlik ilkeleri vurgulanmaktadır. Kadınlara özgü konular da araştırılmaktadır. En iyi silah atış eğitimi için fırsatı kaçırmayın

mustafa serenay