«

Yabancı Güvenlik Firmaları

Yabancı Güvenlik Firmaları:

Türkiye de yaklaşık 10 yakın yabancı güvenlik firması vardır. Bunların hepsi İstanbul merkezlidir. Altay güvenlik % 100 yerli sermayelidir. Tüm ortakları yerlidir. Altay güvenlik yabancı firmalar kadar kaliteli hizmet vermektedir. Yabancı Güvenlik Firmaları ile Altay güvenlik arasında güvenlik sözleşmeleri mevcuttur. 

Profilimizi incelerken bir kez daha teşekkür ederiz. İhtiyaçlarınızı karşılamayı ve tüm özel Güvenlik ve temizlik hizmetleriniz için katma değer ortağınız olmayı umuyoruz.

yabancı güvenlik şirketleri

Yabancı Güvenlik Şirketleri

Altay güvenlik sadece Türkiye de değil tüm dünyada güvenlik hizmeti vermektedir. Kurumsallaşma yönünde ilerleyişini devam ettiren altay güvenlik firması müşterilerinin tüm talep ve isteklerine yerine getirebilmek için hızlı bir şekilde aksiyon almaktadır. Kurumsal Özel Güvenlik Şirketleri arayan tüm müşterilerimiz altay güvenliğin deneyimli kadrosu hizmetinizdedir. Güvenlik sektöründe 20 yıllık tecrübe. Risk analizi nasıl hazırlanır, teklif nasıl hazırlanır, güvenlik projesi nasıl oluşturulur, güvenlik elemanı temini nasıl yapılır? Siz amatör firmalarla uğraşmayın gelin Altay Güvenliğe.