«

Para Nakli Güvenliği

Para ve Değerli Eşya Nakli

Altay güvenlik zırhlı araçlar ile altın, gümüş, elmas, para ve diğer tüm değerli eşyaların naklini yapmaktadır. Taşınan tüm malzemeler için şirket güvencesi vermekteyiz. Arzu eden müşterilerimeze Çatalca havalimamındaki uçağımızla nakliye hizmeti vermekteyiz.

% 100 Garanti İçin Altay’ı Arayın, İşi Amatörlere Bırakmayınız.

Zırhlı araçlarımız güvenilir, yüksek eğitimli silahlı güvenlik personeli tarafından işletilmekte ve operasyon merkezlerimiz aracılığıyla gerçek zamanlı olarak izlenmektedir. Zırhlı kamyon taşıma hizmetlerimize giderek varlıklarınızın güvenli ve zamanında ulaşacağından emin olabilirsiniz.

money transfer security companies turkey

Sayın müşteri Nakit ve diğer değerli eşyalarınızla şansınızı denemeyin.

Altay güvenlik Endüstrideki en büyük zırhlı araç filosuyla, varlıklarınızın korunmasını sağlamak için ihtiyacınız olan deneyim ve uzmanlığa sahibiz. İster nakit, değerli altınlar, yakutlar ve metaller veya sanat eserleri taşıyor olun, hizmetlerimiz, gönül rahatlığınızı garanti ederken karlılık hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Tüm zırhlı araç taşıma çözümlerimiz, nakliye boyunca tam sigorta kapsamı sağlayarak ekstra bir güvenlik katmanı ekler. Ayrıca, zırhlı kamyonlarımız çevresel ayak izimizi en aza indirmek için enerji tasarrufludur.

Altay Security Farkı

Altay security  dünyadaki en büyük özel güvenlik hizmetleri şirketidir. Küresel düzeyde çalışanlarınızı, varlıklarınızı ve itibarınızı korumak için birinci sınıf güvenlik çözümleri ve profesyoneller sunuyoruz.

35.000 yüksek eğitimli, kendini işine adamış profesyonelimiz büyük  şirketler ve hükümetleri dahil olmak üzere Amerika, Afrika, Avrupa, Türkiye  ve Orta Doğu’daki müşterilere hizmet vermektedir.

Çalışanlarımızın her biri, Altay güvenlik in bir parçası olmaktan ve şirketimizin benzersiz, ilham verici başarı hikayesinde aktif bir rol oynamaktan gurur duyar.

  •  Her gün 2 milyar dolardan fazla nakliye yapıyoruz.
  • Beş yol gösterici ilkemiz, çalışanlarımızın her zaman etik ve dürüst davranmalarına yardımcı olur: kanunlara saygı, gizlilik, güvenlik, adalet ve sadakat.
  • Güvenlik için gerçek bir one-stop mağazamız ve geniş hizmet yelpazemiz, dünya standartlarında müşteri hizmetleri tarafından desteklenen eksiksiz, özelleştirilmiş çözümler sunmamızı sağlıyor.

Özel uçağımızla il dışı değerli eşya ve para nakli yapmaktayız. Uçağın Pilotu Sayın Mustafa Serenay dır.

İSTANBUL’DA PARA VE DEĞERLİ EŞYA NAKLİ GÜVENLİK HİZMETİ VERMEKTE OLDUĞUMUZ SEMT VE İLÇELER

 Adalar Para ve Değerli Eşta Nakli, Büyükçekmece Para ve Değerli Eşta Nakli, Maltepe Para ve Değerli Eşta Nakli,
Arnavutköy  Çatalca   Pendik
Ataşehir Başakşehir  Bayrampaşa 
Avcılar  Beşiktaş  Beykoz 
Bağcılar Beyoğlu Beylikdüzü 
Bahçelievler Çekmeköy 

 

Esenler ,
Bakırköy  Esenyurt  Eyüp 
Fatih  Gaziosmanpaşa  Güngören 
Kadıköy  Kağıthane Kartal 
Küçükçekmece  Sarıyer  Silivri 
Sultanbeyli  Sancaktepe   Sultangazi 
Şişli  Tuzla  Ümraniye 
Üsküdar  Zeytinburnu   Etiler 
Zekeriyaköy  Gebze  Maslak 
Mecidiyeköy  Gayrettepe  Uskumruköy 
Boğazköy Bahçeşehir  Ispartakule 

Para nakil aracı güvenlik görevlileri  özel eğitimlidir.