«

Özel Güvenlik Şirketleri

Özel Güvenlik Şirketleri

Altay güvenlik, Türkiye de bulunan özel güvenlik şirketleri arasında tamimiyle kurumsal olarak ihalelere fesat karıştırmadan, diğer güvenlik firmalarının yaptığı gibi Yahudi ve tanıdık nüfuzunu kullanmadan tamimiyle bileğinin hakkıyla öz ve öz Türk sermayesi ile büyümeyi hedefleyen ve tanıdığa halk tabiriyle torpile ihtiyaç duymayan bir güvenlik firmasıdır.

Altay güvenlikle anlaştığınız takdirde, şirketinizde ayrıca acaba güvenlik firması personelin ssk sını ödüyormu maaşlarını ödüyormu gibi soruların takibi için ayrıca bir personel tahsis etmek zorunda kalmazsınız.

YÜZDE YÜZ TÜRK SERMAYESİ : ALTAY GÜVENLİK

Güvenlik görevlilerinden olay güvenliğine, alarm izleme ve devriyeye kadar, güvenlik hizmetleri Güvenlik şirketimiz dünyanın en büyük isimleri için en iyi seçimdir . İhtiyacınız olan güvenlik hizmetlerini bizden alarak garantileyin.

Özel Güvenlik Şirketleri

DÜŞÜK KAR ORANLARI. HİÇBİR SÖZLEŞME. ÜCRETSİZ TEKLİF AL 0 532 510 15 49

İHTİYACINIZ OLAN GÜVENLİK HİZMETLERİ

Altay güvenlik firması olarak tüm Dünyanın en iyi güvenlik hizmeti şirketlerinden biri olarak biliniyoruz. İşimize bağlıyız tüm elemanlarımız sigortalıdır. Sizlerin ihtiyacı olan tek profesyonel güvenlik görevlisi hizmeti olmayı garanti ediyoruz. Altay güvenlik olarak bizler ülke ve dünya çapında çapında ve tüm dünyada müşterilerine fiziksel olay güvenliği, mobil devriye araçları ve alarm izleme sağlama konusunda uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz. Şirketimizin Silahlı ve silahsız korumalarımız sizler için tüm iş, kişisel ve özel organizasyon  ihtiyaçlarınız için 7/24 hizmetinizdedir. Dünyanın en büyük isimlerinden bazıları ile güvenlik ve danışma alanlarında çalışıyoruz. Onlarda bizlere ve güvenlik hizmetlerimize güveniyor. Türkiye deki en gelişmiş güvenlik hizmeti bizde. Yanlış güvenlik firmasından dan hizmet alarak bir Trajedinin olmasına asla  izin vermeyin ve şimdi profesyonel bir güvenlik görevlisi kiralayın.

Özel Güvenlik Şirketleri Özel Güvenlik ŞirketleriÖzel Güvenlik Şirketleri

ALTAY GÜVENLİK KÜRESEL TİCARİ AĞ TARAFINDAN DESTEKLENMEKTEDİR

Özel güvenlik Şirketimiz , ülke çapında 800’den fazla ofis ve taşra teşkilat mensubu ile eski askeri ve kolluk personelini içermektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya da  dahil olmak üzere Türkiye deki tüm büyük şehirlere  acil profesyonel güvenlik hizmetleri sunabiliyoruz. Bursa, Edirne, Kocaeli. Profesyonel korumalarımız ABD’nin her yerinde mevcuttur. Diğer güvenlik şirketlerine göre bir avantajımız var, diğer silahlı koruma hizmetlerinin yapamayacağı şekilde müşterilerimize hizmet vermemize izin veriyoruz.