«

Özel Güvenlik Kursları

ALTAY GÜVENLİKTE KURS YOKTUR.TELEFON AÇIP SORMAYIN-KURS YOK

Özel güvenlik personeli olmak isteyen, fiziksel yeterliliğe sahip her birey; gerekli eğitimi tamamlayıp özel güvenlik belgesini aldıktan sonra çalışma hayatına başlamaktadır. Özel güvenlik personeli olabilmek için Türkiye’nin pek çok bölgesinde hizmet veren Emniyet Genel Müdürlüğü  EGM.EGTM. faaliyet izin belgeli ve 5188 Sayılı Özel Güvenlik Kanunu’na uygun özel güvenlik kurslarına katılım gösterip, yeterlilik sınavlarını geçerek özel güvenlik belgesini almak yeterlidir. Özel Güvenlik Kursları

Bu kurslar, özel güvenlik personeline; baskı altında çalışma metotları, stres yönetimi, beden dili ve iletişim, şüpheli kişi ve şahısların tespiti ve etkisiz hâle getirilmesi, kalabalık yönetimi, bomba ve patlayıcı maddeleri  etkisiz hâle getirme yöntemleri, yangın söndürme teknikleri, özel güvenlik risk analizi, fizibilite ve planlama, mağaza hırsızlıkları, mağaza dedektifliği,ilk yardımve silah eğitimi gibi sahip olması gereken her türlü bilgi ve donanımı vererek; özel güvenlik personeli adaylarını gerçekleşmesi muhtemel her türlü senaryoya karşı hazırlamaktadır.

Özel güvenlik kursları

Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. güvenlik kursu vermemektedir. Bizde kurs yoktur.

 

Altay güvenlik her  çalışanına kurum içi eğitim hizmeti sunarak, yeterliliklerini ölçmekte ve kendilerini geliştirme imkanı sunmaktadır.

Anahtar Kelimeler: