«

Otel Güvenlik Hizmetleri

Otel, hotel, konaklama emniyeti ve otel özel güvenlik hizmetleri konularında Türkiye nin uzman bir firması olan ALTAY, turizm sektöründe otel, seyahat, tur, organizasyon, konferans ve tüm turistik etkinliklerde; Hırsızlık, gasp, darp gibi kanun dışı olaylara karşı bu konuda deneyimli özel özel güvenlik personeliyle 5188 sayılı yasa çerçevesinde başarıyla hizmet vermektedir.

Otel müşterilerine VİP koruma verilmektedir.

VIP Koruması

Tanımımızın önemli bir ayrıntısı, tüm yönetici koruma profesyonelleri Altay güvenlik VIP’leri koruyor. Bu ayrımın önemli olmasının nedeni, VIP’lerin korunmasıyla ilgili, yalnızca bir yönetici koruma uzmanı tarafından karşılanabilecek özel ihtiyaçların olmasıdır. VIP’ler maalesef belirli tehlikeleri çekmeye elverişli bir hayat yaşıyor.

Altay güvenlik Koruma uzmanları VIP’leri koruma işini öğrenmek için çok çalışmaktadırlar. Dünya seçkinlerinin genellikle egzotik ve kapalı ritmi alışkanlıklarını öğrenmek, sizi müşterinizi canlı ve iyi tutacak akıllı kararlar vermenize yardımcı olacaktır, ancak VIP’ler dünyanın geri kalanıyla aynı seviyede çalışmadığından, tehlikeleri ve ailelerin yüzü en iyi olağandışıdır. Yönetici koruma uzmanının görevi, müşterilerinin rutinleri ve bu rutinlerin potansiyel sonuçları hakkında müşterinin kendisinden daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Bu bilgiyi eyleme geçirilebilir planlara yerleştirmek, bir yönetici koruma profesyonelinin yaşamıdır.

Tanımımızı açığa çıkarmak bize yönetici koruma profesyonellerinin yapmaktan sorumlu oldukları unsurların bileşenlerini verir. Ancak bileşik resim parçaların toplamından daha büyüktür. Yönetici koruma uzmanı, sahip oldukları her şeyi ve kamu personeli onları zarara sokan kişilere düzen, güvenlik ve güvenlik getirmek için her şeyi verir. Yönetici bir profesyonelin görevlerini yerine getirmek hem fiziksel hem de zihinsel olarak yorucu olabilir.

 

Otel güvenlik hizmetleri

İSTANBUL’DA OTEL GÜVENLİK HİZMETİ VERMEKTE OLDUĞUMUZ SEMT VE İLÇELER

 

Adalar , Büyükçekmece , Maltepe ,
Arnavutköy , Çatalca , Pendik ,
Ataşehir , Başakşehir , Bayrampaşa ,
Avcılar , Beşiktaş , Beykoz ,
Bağcılar , Beyoğlu , Beylikdüzü ,
Bahçelievler , Çekmeköy , Esenler ,
Bakırköy , Esenyurt , Eyüp ,
Fatih , Gaziosmanpaşa , Güngören ,
Kadıköy , Kağıthane , Kartal ,
Küçükçekmece , Sarıyer , Silivri ,
Sultanbeyli , Sancaktepe , Sultangazi ,
Şişli , Tuzla , Ümraniye ,
Üsküdar , Zeytinburnu , Etiler ,
Zekeriyaköy , Gebze , Maslak ,
Mecidiyeköy , Gayrettepe , Uskumruköy ,
Boğazköy , Bahçeşehir , Ispartakule ,