«

Isparta Güvenlik Şirketleri

Isparta güvenlik şirketleri:

Şirketimizin Isparta müdürlüğü 2011 yılında hizmetinize girmiştir. Altay güvenlik sadece Türkiye değil tüm dünyada yapılanmasına devam etmektedir. Özellikle özel güvenlik sektöründe Türk firmalarının Avrupada iş alması nerdeyse imkansızdır. Bunu sebebi Avrupa ülkelerindeki yöneticilerin milliyetçilik yapmaları ve Türk firmalarına güvenmemeleridir. Oysa Türkiye de özel sektör maalesef özel güvenlik işlerine Avrupa firmalarına özelliklede yahudi firmalarına vermekte adeta yarış yapmaktadırlar.

En ufacık bir anlaşmazlıkta Türkiye yi bombalamakla tahdit eden her fırsatta PKK yı destekleyen Batı ülkelerinin güvenlik şirketlerinin ülkemizde gördüğü yoğun ilgi bizleri şaşırtmaktadır. Yabancı hayranlıkları ruhlarına işlemiş Türkiye deki bu özel sektör şirketleri için maalesef hayır dua etmemekteyiz. Onlara maalesef Allah size bol kazanç versin diye dua etmemekteyiz.

Isparta Güvenlik Şirketleri

Maalesef Türkiye de her fırsatta Yahudi mallarını boykot çağrısı yapan İslami kesimin hastanelerinin, şirketlerinin bile özel güvenlik işini yahudi firmalarına verdiklerini görmekteyiz. Hepsine yazıklar olsun diyoruz. Altay Güvenlik, sahip olduğu İSO ve TSE belgeleri ile Türkiye nin Isparta bölgesinde kurulu düzeni ve sistemi ile Isparta güvenlik Şirketleri ile Isparta Güvenlik Şirketi arasında üstün kalite ile hizmet vermektedir.

 

Isparta:                                 

Ramazan Sedat TEKİN
Piri Mehmet Mah.Tevfik Yaşar Çarşısı Kat: 6 No: 75 ISPARTA
TEL.0 532 510 15 49