«

Güvenlik Şirketleri Smart Bilgilendirme

Güvenlik şirketleri smart bilgilendirme.

Türkiye nin lider güvenlik şirketi Altay Güvenlik sektöre dron ile hava güvenlik denetleme hizmetinden sonra güvenlik şirketleri smart bilgilendirme sistemini de devreye sokmuştur. Bu sistem ile artık tüm güvenlik girişimlerinden anlık haberdar olabileceksiniz.

Güvenlik Şirketleri Smart Bilgilendirme

Bu sistem ile anlık bilgilendirme alabileceğiniz gibi bu bilgileri el bilgisayarlarından arzu edersiniz takip edebilirsiniz. Bu hizmet ile Altay ın hizmet verdiği şirketler ve kurumlar güvenlik elemanlarını anlık konrol edebildiği gibi hataların önüne geçilmesi de sağlanmaktadır.

Güvenlik Şirketleri Smart Bilgilendirmeler

Bu sistem ile arzu edilen kaliteye ulaşılması hedeflenmektedir. Akıllı bilgilendirme ile güvenlik görevlilerinin olumlu veya olumsuz aktivasyonları işveren tarafından ve güvenlik şirketi üst düzey yetkilisi tarafından takip edilerek personel hataları minimize edilmekte de ve daha mükemmel bir güvenlik hizmeti verilmektedir.

Altay Security

Sistem Altay tarafından geliştirilen ve Türkiye de ilk olma özelliği taşıyan bir yazılım sayesinde gerçekleşmektedir. ASSMRATIS. Altay Security Smart Information System -Altay Güvenlik Akıllı Bilgilendirme Sistemi.

güvenlik şirketi

Sistem verileri kayıt altına alır. (denetim-olay-giriş çıkış-air etc) , uyarı sitemi, bilgilendirme sistemi,

Güvenlik Şirketleri

Veriler tek bir merkezde toplanarak, hizmet verilen kuruluş yetkileri ile paylaşılmaktadır. Burada denetimler, cezalar, olay raporları, giriş çıkışlar ve diğer tüm veriler işverene verilen bir özel şifre ile paylaşılmaktadır.