«

Bodyguard Eğitimi

Altay güvenlik olarak, uluslararası alanda Bodyguard ve Yakın koruma eğitimi verilmektedir. Eğitim tesisimiz Bulgaristan da olup, 1 haftalık ve 10 günlük yakın koruma eğitim programları vardır. Bodyguard Eğitim, sürecine teorik, pratik ve tabanca atış eğitimi vardır. Bodyguard Eğitimi

Koruma eğitimi, son 25 yılda önemli ölçüde değişen Yönetici Korumasının bir bileşenidir. Göz korkutucu bir varlığı olan büyük, fiziksel olarak uygun herhangi bir erkeğin bir Koruma olarak Yönetici Koruma Uzmanı olarak kullanıldığı bir zaman vardı. Bu artık geçerli değil. Bugün hem erkekler hem de kadınlar sahada çalışıyorlar ve koruma  eğitimi bu alanda başarılı olmanın anahtarı olarak kabul ediliyor ve fiziksel güç, dayanıklılık ve çeviklik EPS denkleminin sadece bir parçası.

Çoğu durumda, bir ekiple veya resmi bir koruma eğitimi olmayan bir birey olarak iş bulmak için son derece zor bir zamanınız olacaktır. Yönetici Koruma Uzmanı olarak mükemmellik yolunda ilerlemek zorunda olduğunuzu da hatırlamak önemlidir. Altay koruma okulundan mezun olmanız eğitiminizin tamamlandığı anlamına gelmez. Sürekli öğrenmeye devam etmeniz zorunludur; eski “bilgi güçtür” demek doğrudur. Ne kadar fazla koruma eğitimi alırsanız o kadar iyi olursunuz ve Yönetici Koruma Uzmanı olarak o kadar başarılı olursunuz.

Bodyguard Eğitimi

Bodyguard Eğitimi

Peki Yönetici Koruması nedir

Peki Yönetici Koruması nedir? Bir eğitmen bu yolu tarif eder. Yönetici Koruması,% 99 can sıkıntısı,% 1 zararsız saf terördür. Sürekli% 1 için hazırlanıyoruz.

Bazen yürütme koruması ile karıştırılan bir dizi faaliyet ve meslek vardır, ancak çok ileri gitmeden önce, yürütme korumasının ne olduğunu ve ne olmadığını açık bir şekilde tanımlamak uygun görünmektedir.

Yönetici koruması, bir VIP’nin fiziksel güvenliğini ve refahını sağlamak için alınan çeşitli önlemleri ve karşı önlemleri kapsar ve ifade eder. Bu Koruma önlemlerinden bazıları arasında strateji geliştirme ve ileri çalışma, müşteriler ve hem bilinen hem de algılanan belirli tehditler üzerinde yapılan araştırmaların yanı sıra güvenlik, yakın koruma  , gözetleme, karşı gözetim, posta taraması, çalışanlar ve kişiler hakkında arka plan kontrolleri bulunmaktadır. VIP ile irtibata geçiniz.

 

Anahtar Kelimeler: