«

Altay Kurumsal

Altay Kurumsal

Altay Grup Güvenlik 1995 yılına Yeşilköy semtinde kurulmuştur, güvenlik hizmetlerinin yanı sıra bünyesindeki şirketleri ile uluslarası bina yönetimi-temizlik-gizli kamera ve böcek arama hizmetleri gerçekleştirmektedir. Sitemizde elektronik turnike sistemleri fiyatları konusunda bigi sahibi olmak için iletiş formu doldurunuz. Legal özel güvenlik şirketi veya legal özel güvenlik şirketleri arıyorsanız Altay Güvenliği arayınız. Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti.

Altay Güvenlik , 2004 yılı sonunda Uluslararası Taktik ve Güvenlik Araştırması Enstitüsü; 5188 sayılı Kanun kapsamında özel güvenlik alanında yeniden yapılanmaya çalışması başlatmıştır. Ayrıca şirketimiz yine 5188 Sayılı Kanuna bağlı olarak İçişleri Bakanlığı’ndan “Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi” almıştır.

Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti , “Fiziki Güvenlik (Özel Güvenlik Hizmetleri, Sivil Havacılık Güvenliği), Elektronik Güvenlik, Alarm İzleme Hizmeti ve bünyesinde yer alan Özel Güvenlik böcek bulma hizmeti, böcek tarama, gps bulma, gizli kamera bulma, böcek tarama, güvenlik kamerası, güvenlik kameraları, güvenlik kamera sistemleri, güvenlik kamera fiyatları, güvenlik kamera kurulumu, kamera sistemleri fiyatları, kamera sistemleri kurulumu hizmeti.

Şirketimizde özel güvenlik kursu BULUNMAMAKTADIR.

 

 

Anahtar Kelimeler: